Dla realizacji inwestycji „Osiedle Perłowe” w Niemczu została zawiązana spółka - KC Inwestycje Sp. z o.o., która łączy doświadczenie praktyczne i kapitałowe udziałowców. Chce swoją pierwszą inwestycją w Niemczu wyznaczać nowe standardy jakości i funkcjonalności oraz kompleksowości obsługi mieszkańców.

Nowe domy w zabudowie szergowej oferowane przez spółkę wykonywane będą zgodnie z zasadami najwyższej staranności oraz fachowości i dbałości o każdy szczegół. Zależy nam, aby klient kupujący był w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony z dokonanego wyboru.

Projekt jest autorstwa znanej pracowni bydgoskiej „KRESKA”. Gwarantuje to najwyższe standardy nowoczesności i zastosowanie odpowiednich materiałów.

Zapoznaj się z naszym projektem „Osiedla Perłowego”. Być może znajdziesz tu nowy dom dla siebie. Pragniemy, aby nasi klienci mogli spełnić swoje marzenia.

Bogatsi w wiedzę i doświadczenie postępujemy inaczej niż większość deweloperów. Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo, wiarygodność, co powinno przełożyć się na zadowolenie klientów - przyszłych mieszkańców i ich satysfakcję. Pragniemy, aby spełniło się hasło „Budujemy dla Ciebie”.